Чим хороші голчасті конструктори

  • Чим хороші голчасті конструктори
  • Деталі конструктора Баттат легко скріплюються між собою - тому з ним можуть грати діти вже з 1 року (ще, звичайно, не будувати, але намагатися з'єднувати і роз'єднувати кілька деталей). Таким чином у малюків розвивається дрібна моторика, спритність і сила рук, формуються причинно-наслідкові зв'язки.
  • З деталей конструктора Баттат можна зробити що завгодно - таким чином, цей конструктор дає великі можливості для гри і розвиває фантазію. Дитячі психологи стурбовані тим, що в даний час дуже багато дитячих іграшок пропонують готові рішення для гри, що істотно обмежує розвиток мислення та творчих здібностей. Конструктор Брістл від фірми Баттат якраз не обмежує фантазію дитини. Всі деталі легко з'єднуються між собою, і навіть з невеликого за кількістю деталей набору можна зібрати багато різних конструкцій: будиночки, машинки, кораблики, сходинки, гірки, космічні кораблі, літаки і багато іншого.
  • Дорослим теж цікаво грати з конструктором БаттатЄ дорослі, які люблять конструювати - конструктор Баттат дозволяє зібрати безліч різних конструкцій. Є дорослі, які не дуже люблять і вміють конструювати, але змушені якось зайняти дитину - конструктор Баттат настільки легкий у використанні, що навіть у тих дорослих, хто не захоплюється конструюванням, легко виходить придумати щось просте і зробити для дитини іграшку з конструктора.
  • Завдяки тому, що частини конструктора легко скріплюються і роз'єднуються, конструктор Баттат дозволяє дорослому придумувати цікаві історії і відразу робити декорації до них. Наприклад, можна взяти маленьку фігурку як головного героя історії. Це може бути мініатюрна іграшка з кіндер-сюрпризу або найменша матрьошка (відмінно підходить найменша матрьошка з 5 штук.). Можна побудувати для цієї фігурки будиночок і машину. Ось живе чоловічок в будиночку, настав ранок, чоловічок вийшов з будиночку, сів у машину, поїхав на роботу, настав вечір, чоловічок приїхав з роботи додому і ліг спати. Маленькі діти з задоволенням програють цю історію багато разів поспіль. Вони відкривають двері будиночка, садять чоловічка в машину, везуть його на роботу і назад, вкладають спати. По ходу гри можна разом з дитиною придумувати нові сюжетні лінії і побудувати додаткові декорації. Таким чином, конструктор Баттат надає відмінні можливості для спільної гри дорослого і дитини.

Голчаста структура деталей конструктора Баттат робить легкий масаж пальчиків під час гри і приємна на дотик. Масаж пальчиків сприяє розвитку дрібної моторики, а значить - стимулює розвиток мови.

19/02/2018 22:48:25
0
1019

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Чим замінити телевізор, щоб зайняти дитину

Чим замінити телевізор, щоб зайняти дитину

Всі батьки потребують відпочинку і вільний час для виконання домашніх справ. Найпростіше в такі моменти включити для дитини комп'ютер або телевізор. Для того щоб діти не проводили перед телевізором занадто багато часу, пропонуємо 5 захоплюючих ігор, пов'язаних з домашніми справами. Ці ігри надовго займуть дитину і допоможуть їй набути нових навичок. 1. Переливання води з піали в піалу за допомо..

19.02.2018
0
1124
Успішна дитина: вибираємо правильний підхід до виховання

Успішна дитина: вибираємо правильний підхід до виховання

Гарна, розумна, здорова і успішна дитина - це мрія всіх батьків. Поява в будинку малюка, змушує мам і тат задуматися над підходом до виховання, щоб виростити такого малюка. В інтернеті опубліковано багато різних правил і порад, здатних допомогти і направити на певні кроки та дії. При цьому варто пам'ятати, що всі діти різні. Значить підхід до виховання і розвитку дитини, повинен бути індивідуальни..

20.02.2018
0
1313