ТОП 9 мультфільмів для вивчення англійської мови

  • ТОП 9 мультфільмів для вивчення англійської мови

Вже ніхто не сумнівається, що знання англійської мови - це "must have", тобто повинна знати кожна освічена людина. У кожній 3 вакансії, де є вимога до вищої освіти, є ще один пункт - знання англійської мови. А коли сьогоднішні діти підростуть, англійську мову вимагатимуть у кожного другого. Ось чому про вивчення англійської необхідно подбати якомога раніше.

Не секрет, що діти на льоту схоплюють інформацію і вчити іншу мову їм набагато простіше, ніж дорослим. А якщо навчання ще й поєднати з таким приємним бонусом, як мультфільм, дитину неможливо буде відірвати.

Ми підібрали одні з найякісніших мультфільмів для вивчення англійської мови, додайте собі в обране, щоб завжди мати під рукою:

Дракончик Gogo

Це навчальний мультфільм про дракончика Gogo, який потрапляє в різні кумедні ситуації. Мультфільм англійською мовою з субтитрами, складається з декількох серій. Разом з дракончиком, маленькі глядачі вчать корисні фрази.

 

Super Why

Мультфільм розрахований для тих дітей, які вже почали вивчати англійську мову і готові приступити до основ граматики. Герої мультфільму Super Why навчають дитину граматиці і новим словам. Варто вибирати цей мультфільм, якщо у дитини вже є базовий словниковий набір.

Мяу мяу

Цей мультсеріал англійською мовою про дівчинку і її собачку. Разом з маленькими глядачами, вони вчать різні слова, фрази, вчаться рахувати. Це відмінний варіант для першого мультфільму.

 

 

The park adventure

Серія мультфільмів англійською мовою про хлопчика і його сім'ю. Мультфільм з хорошою і чіткою вимовою і субтитрами англійською. Хлопчик разом з татом і мамою відвідує різні місця (майданчики, зоопарк), займається домашніми справами. У процесі перегляду мультфільму, маленький глядач вчить базові слова. Кожна серія займає до 2 хвилин, тому не перевантажить дитину.

 

 

Англійська мова від Роберта Саакаянця

Серія мультфільмів для вивчення букв, цифр, займенників, частин тіла, назв тварин, кольорів і багато чого іншого. Це класний спосіб вивчати англійську мову. Пояснення в мультфільмі йдуть російською мовою.

 

 

Wheels On The Bus

Це мультфільм англійською мовою, де в основному співають дуже прості і зрозумілі пісеньки. Мультфільм повільний, без різких рухів, тому відмінно підійде для всіх діток від 1 до 3 років. Адже повільні мультики набагато менше перевантажують психіку дітей.

 

 

My Magic Pet Morphle Digger

Прекрасний мультфільм англійською мовою про дівчинку і її надзвичайного вихованця Морфі. Вони постійно потрапляють в різні життєві ситуації і з легкістю вирішують їх. Незвичайна особливість Морфі в тому, що він може перетворюватися в будь-яких тварин або предмети будь-якого розміру, що додає мультфільму інтерес. Ми рекомендуємо цей мультфільм для дітей від 2 років. Кожна серія триває близько 30 хв, тому варто самостійно розбивати її на 2-3 частини.

 

 

Collection of Easy Dialogue

Мультиплікаційні діалоги англійською мовою з правильною і чіткою вимовою і англійськими субтитрами. Розрахований на діток (та й дорослих, чого тут таїти :)) з рівнем володіння мови elementary від 5 років.

 

 

Kids vocabulary

Серія мультфільмів англійською мовою для дітей від 2-3 років. У кожній серії розбирається одна тема, вивчаються по ній слова. В даному відео дітки вивчать назви овочів і фруктів англійською мовою.

 

 

А які мультфільми для вивчення мови дивитеся ви? Поділіться в коментарях і ми обов'язково додамо їх до списку.

25/03/2018 18:56:16
0
1769

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Тренуємо субітизацію за допомогою гри

Тренуємо субітизацію за допомогою гри

Ви чули коли-небудь про субітизацію? Ні? Субітизація - це можливість моментально визначати кількість предметів, які потрапляють в поле зору людини, без попереднього перерахунку, загинання пальців та іншого. Кількість предметів, котру людина може визначити таким способом за раз називається глибиною субітизації. Джерело Wikipedia Так ось, субітизацію можна і потрібно тренувати, особливо діткам ..

31.03.2018
0
949
Як виготовляють пазли: від ідеї до коробки

Як виготовляють пазли: від ідеї до коробки

Напевно в дитинстві мріяли побувати на справжній фабриці іграшок? Подивитися, як вигадують персонажів, малюють, доопрацьовують, виготовляють, упаковують і доставляють. Компанія Clementoni відзняла короткий відео-ролик процесу виробництва пазлів для дітей. Всього за 90 секунд ви побачите весь процес створення пазлів: від ідеї до її матеріального втілення. Приємного перегляду ;) ..

02.04.2018
0
1026