Прості ігри для розвитку: розвиваємо уміння співвідносити

  • Прості ігри для розвитку: розвиваємо уміння співвідносити

Розвиваємо дії, що співвідносять.

Уміння співвіднести дві і більше частини одного або декількох предметів - робота, що вимагає особливої зосередженості і зусиль. Наступні заняття та ігри допоможуть малюкові удосконалити це вміння.

  • Пірамідка - найпоширеніша гра для розвитку дій, що співвідносяться. Спочатку малюк вчиться знімати кільця з пірамідки, потім одягати їх на стрижень в будь-якій послідовності, а з віком малюки вже можуть нанизувати кільця пірамідки, одночасно ранжуючи їх за розміром або за кольором.
  • Шнурівка. При виборі гри зі шнурівкою намагайтеся пропонувати дітям сюжетні шнурування - це продовжить їх інтерес до гри. Можна «переодягати» ляльку в різний одяг, пришивати гриби і яблука на голки їжачка, яблука і груші на дерева і т.п.
  • Нанизування намистин або інших дрібних предметів на шнурок - відмінні ігри, що розвивають дрібну моторику. Дітям дуже подобаються дерев'яні намистини у вигляді різних тварин - це робить гру цікавішою, а так само збагачує словниковий запас дитини.
  • Ігри з застібками. Липучки, кнопки, ґудзики, зав'язки, гачки - все це тренує дрібну моторику і паралельно привчає малюка самостійно справлятися зі своїм одягом. Можна зробити панно з різними варіантами кишень і застібок, заховати в кишені невеликі іграшки, щоб маляті було цікаво.
  • Конструктори. Добре, якщо у малюка є кілька конструкторів з деталями різного розміру і з різним принципом їх сполучення. Для малюків більше підходять конструктори з великими деталями, з'єднання яких не вимагає великих зусиль. В даний час дуже популярні голчасті конструктори, деталі яких легко з'єднуються між собою і паралельно масажують пальчики, що є відмінним тренуванням дрібної моторики і сприяє розвитку мови.
19/02/2018 22:11:34
0
928

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Прості ігри для розвитку сили пальчиків рук

Прості ігри для розвитку сили пальчиків рук

Ігри для розвитку сили пальчиків Картини з пластиліну або тіста. Візьміть будь-яку придатну картинку з дитячої розмальовки або намалюйте просту картинку самі. Наприклад, мухомор. Розфарбуйте капелюшок мухомора червоним кольором і кладіть на неї зверху невеликі кульки з білого пластиліну або тіста. Запропонуйте малюкові пальчиком притиснути кульку до поверхні паперу - так з'явиться біла ..

19.02.2018
0
1008
Прості ігри для тренування хапальних рухів

Прості ігри для тренування хапальних рухів

Тренування хапальний рухів Одне з найскладніших завдань для дитини до трьох років - навчитися брати дрібні предмети методом «пінцетного захоплення» - великим і вказівним пальцями. Спочатку малюк буде брати предмети усіма пальчиками відразу, потім пучкою, тобто трьома пальцями, а потім у нього виробиться вміння захоплювати «пінцетом». Поставте перед малюком декілька посильних завдань, виконуючи ..

19.02.2018
0
1092
Дитина 3 роки: Я сам! Я хочу! Я не буду!

Дитина 3 роки: Я сам! Я хочу! Я не буду!

Дитина вже підросла, але татові чи мамі так важко все робити замість малюка! Це складний період в житті дитини - з'явилися автоматичні звички. Вона все менше потребує нашої допомоги для виконання всіляких повсякденних процедур - тепер з більшістю з них вона цілком може впорається сама. Тим більше, що малюк в цьому віці раптово стає дуже самостійним, самовпевненим і навіть владним, але на наступний..

20.02.2018
0
1701