КабінетВхід
КабінетВхід
меню
менюКаталог іграшок
Расширенный поиск

eKIDS™ - інтернет-магазин іграшок та дитячих товарів

Главная \ Про магазин

igreKIDS – молода компанія, яка динамічно розвивається на ринку дитячих іграшок. Компанія була створена для того, щоб кожен із батьків в Україні зміг в одному магазині підібрати своїй дитині якісні іграшки в залежності від етапу розвитку малюка, щоб з допомогою правильних іграшок батьки допомогли своєму чаду повноцінно розвиватися, виявити сильні сторони і розкрити потенціал дитини.

Ми підбираємо іграшки для дітей з максимальною скрупульозністю: відбираємо  іграшки тільки з якісних, безпечних матеріалів, котрі не зашкодять Вашому малюку. Тому Ви завжди можете бути впевнені в дитячих іграшках, які купуєте на eKIDS. Наш асортимент іграшок постійно розширюється. Якщо ви не знайшли якусь іграшку у нас в интернет-магазині – напишіть, ми прикладемо всіх зусиль, щоб вона згодом з’явилась і у нас.

Оскільки у кожного в нашій команді є своя дитина, ми знаємо про її потреби не на словах. Якщо ви не впевнені в виборі, чи у Вас виникли якісь запитання – ми з радістю допоможемо Вам вибрати ті іграшки, які підійдуть саме Вашій дитині.

Кожного дня ми прикладаємо всіх зусиль для того, щоб eKIDS став для Вас тим місцем, де живе щастя!