Плювати на оцінки! І ще 15 правил мами першокласника

  • Плювати на оцінки! І ще 15 правил мами першокласника

Є речі, яким варто навчити дитину ще в першому класі. А може навіть і до початку школи. Більшість батьків, та й вчителів, вважають, що в перших класах найважливіше-навчити дитину читати і писати. Думка, яка викладена нижче, йде врозріз з консервативними стандартами, до яких ми звикли. Для деяких мам і тат вона може прозвучати навіть дико. Загалом, ми вас попередили, вирішуйте самі, чи варто читати далі!

 

Насамперед, дитині потрібно розповісти як не нудьгувати на уроках, як протистояти насильству з боку однокласників і вчителів, яке може проявлятися як у фізичній, так і в психологічній формі.

 

1. Приблизно на 80% шкільних правил можна "забити", швидше за все навіть ніхто не помітить. Інші 20% потрібно робити в своєму звичному ритмі, не поспішаючи:"з тактом і розстановкою".

 

2. Привчіть дитину носити "черговий" зошит. У разі, якщо до якогось уроку вона забуде зошит, зможе вести записи в черговому. Це дуже зручно і дуже практично.

 

3. Привчіть дитину не нудьгувати на уроках, слухаючи по 30 разів одну і ту ж інформацію з книги, яку переказують інші учні. Дозвольте в цей час малювати в зошиті або блокноті, читати додаткову корисну літературу. Головне - самому не нудьгувати і не заважати іншим.

 

4. Оцінки - не головне. Поясніть це дитині. Позначки в щоденнику давно перестали відображати реальний рівень знань і не є гарантією безхмарного майбутнього.

 

5. Дружи з тим, хто тобі симпатичний! Не потрібно змушувати дитину дружити з кимось з однокласників. Дана порада стосується і батьків - дружба з мамами і татами інших учнів або вчителями - не обов'язкова.

 

6. Створена група в Viber стане корисним інструментом, який заощадить купу часу і нервів. Більше не потрібно серед криків учнів намагатися розчути, що говорить вчитель після уроку. В чаті все самі напишуть або запитаєте самостійно.

 

7. Привчіть дитину до того, що у неї завжди є можливість піти з небезпечної ситуації. Що при необхідності вона може залишити телефон і рюкзак. Розібратися з речами завжди можна потім. Фізичне і психологічне здоров'я важливіше.

 

9. Ніколи не поспішайте. Взагалі ні з чим. Купівля шкільного приладдя і зошитів, форми, здача грошей на ремонт можуть почекати тиждень-другий, не треба надриватися. Немає жодної справи, пов'язаної зі школою ,яку потрібно робити бігом, "стрімголов".

 

10. Вчителю 1 вересня краще дарувати цукерки, замість квітів. Або цілий пакет канцелярки. Щось корисне, що стане в нагоді в навчальному процесі. Сьогодні вже практично ніхто не звертає уваги, що саме дарує дитина. А на лінійку можна прийти пізніше або взагалі не приходити.

 

11. До початку навчального року буде корисно відвідати школу, сходити туди на екскурсію, вивчити клас, коридори, зрозуміти де туалети і в якому вони стані.

 

12. У першій чверті бажано зробити дитині укорочений навчальний тиждень. Це величезний плюс, якщо замість шкільної "муті" вона більше поспить, пограє або займеться якоюсь улюбленою справою.

 

13. Якщо вчителька говорить нісенітницю і несе нелогічні речі-так і скажіть дитині. Якщо деякі шкільні правила безглузді і необґрунтовано жорстокі-теж поясніть дитині.

 

14. Не прийти на батьківські збори — цілком нормально, особливо якщо є більш важливі справи. Все-одно, найважливіше вам повідомлять по телефону особисто або в тій же групі в месенджері.

 

15. Завжди, завжди, завжди без винятку варто бути на боці своєї дитини, особливо в присутності третіх осіб. Нагадувати їй про це і ніколи не здавати.

04/04/2019 15:00:12
0
737

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як змусити дитину полюбити купатися?

Як змусити дитину полюбити купатися?

Не всі діти люблять купатися. Часто вони просто бояться води. Іноді їх лякає не сама вода, а зміна обстановки, метушня навколо. У маленьких чоловічків просто замало життєвого досвіду. І купання сприймається дітьми, як велика подія. А іноді воно здається їм навіть досить небезпечним заходом. У цьому віці настрій у дитини швидко змінюється. Щоб заспокоїти дитину, котра плаче, іноді досить переключит..

20.01.2019
0
1065
Три навики успішної особистості

Три навики успішної особистості

Кожні люблячі батьки мріють, щоб їх дитина виросла успішною. Для досягнення цієї мети батьки старанно займаються раннім розвитком дитини, купують «правильні» іграшки, змушують робити уроки, відвідувати різні секції та гуртки. Адже щоб чогось досягти в житті, потрібно добре вчитися в школі, вступити до престижного вузу, а далі знайти хорошу роботу. Погодьтеся, так думають багато батьків. При ..

24.02.2019
0
1132
Як виховати розумну дитину

Як виховати розумну дитину

Ви хочете виховати розумну дитину? Це нормальне бажання більшості батьків, які з появою дитини замислюються про її інтелектуальний розвиток. При цьому важливо розуміти, що інтелект - це не про глибокі знання в якійсь області. Інтелект - розумові здібності людини, які допомагають їй ефективно вирішувати різні життєві завдання і гармонійно адаптуватися в суспільстві. "Мозок, добре влаштований,..

04.03.2019
0
1055
Графік роботи в травні 2019 року

Графік роботи в травні 2019 року

Шановні клієнти! Графік роботи на травневі свята: З 27 квітня по 05 травня включно - вихідні дні. 09 травня - вихідний день 11 травня - робочий день Нагадуємо, що на сайті замовлення обробляються щодня без вихідних, а відправлення замовлень здійснюється в робочі дні. ..

24.04.2019
0
367
Як вибрати самокат дитині

Як вибрати самокат дитині

"Як правильно вибрати самокат? В якому віці купувати самокат дитині?" - ці питання цікавлять майже всіх батьків. Ми підготували для вас короткий екскурс по світу скутерів для дітей, щоб раз і назавжди відповісти на ці запитання. Безумовно, дитина потребує активного проведення часу, бути в постійному русі. Батьки, розуміючи це, намагаються придбати своєму чаду толокар, самокат, біговел, велосипе..

27.05.2019
0
675
Список необхідних речей на морі з дітьми

Список необхідних речей на морі з дітьми

Літо - найкращий час для відпочинку з дітьми: багато сонця, свіже морське повітря і відмінне харчування "зарядять" здоров'ям організм маленької людини на весь наступний рік. Крім гарного настрою, під час відпустки можуть траплятися і різні неприємні сюрпризи: застуди, віруси, травми, сонячні опіки і т.п. Щоб мінімізувати ризики і максимально комфортно провести час, необхідно заздалегідь підготуват..

23.07.2019
0
471