Парковка і гра для запам'ятовування чисел за 5 хвилин

  • Парковка і гра для запам'ятовування чисел за 5 хвилин

Гра підходить для дітей від 2-х років. Беремо велику коробку з низькими краями, малюємо фломастером паркувальні місця для маленьких машинок і позначаємо паркувальні місця цифрами.

На маленькі машинки клеїмо стікери з цифрами. Усе! Дитина зайнята - грає і вчиться, а ви маєте мінімум 10 хвилин вільного часу :)

Найменшим дітям запропонуйте парковку на 3 машинки і зробіть паркувальні місця ширшими. Після того як дитина запам'ятає три цифри, збільшуйте кількість машинок - так непомітно для себе діти вивчать усі цифри.

Для найменших дітей можна зробити парковку з позначенням місць для паркування різними кольорами: наприклад, червоний, синій і жовтий прямокутники намалювати на картоні або наклеїти їх з кольорового паперу. Якщо використовувати для гри кольорові машинки, то кольорами позначати машинки не буде потреби.

Дітям старшого дошкільного віку можна запропонувати парковку і машинки, позначені літерами.

  • Якщо край у вашій коробці занадто високий, обріжте його ножицями або ножем до зручної висоти.
  • Якщо у вас немає коробки, візьміть аркуш картону, трохи загніть його з краю і скріпіть кути скотчем.
  • Якщо у вас немає картону і коробки, можете взяти будь-який аркуш паперу, просто така парковка прослужить не так довго, як картонна.
  • Якщо у вас немає ні картону, ні паперу, знайдіть непрозорий скотч і позначте місця для паркування на підлозі.

У нас є зручні і дешеві машинки для такої гри, можливо саме їх ви шукали.

Не дивлячись на низьку ціну, вони відмінно їздять по будь-якій поверхні і добре розганяються на спуску.

19/02/2018 22:21:35
0
1034

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Чому курси підготовки до школи шкідливі для дітей?

Чому курси підготовки до школи шкідливі для дітей?

про те, що набагато важливіше крутитися і бавитись, ніж вміти сидіти за партою Світ збожеволів: рахується, що готувати дітей до школи з трьох років - першочерговий обов'язок будь-яких батьків. Звичайно, возити дітей на курси  набагато простіше, ніж здійснювати всі ці рутинні операції: пластилін, фарби, до килима все прилипло, об конструктор тато спотикається… Ось тут і починаєш збирати рю..

19.02.2018
0
989
Порядок у дитячій: 3 секрети зберігання іграшок

Порядок у дитячій: 3 секрети зберігання іграшок

Пропонуємо вам організувати простір в дитячій так, щоб ваші діти завжди могли знайти собі заняття, а після гри знали, як повернути кімнаті початковий доглянутий вигляд. Секрет № 1: розділити іграшки за категоріями і розсортувати в ящики Діти не можуть грати в іграшки, якщо вони зберігаються в одній великій купі. Звичайно, прибирати їх туди зручно. Але чому все знову опиняється на підлозі? Ві..

19.02.2018
0
1183
Капризи дитини. Все, що ви хотіли знати про це

Капризи дитини. Все, що ви хотіли знати про це

Коли листя вашого фікуса жовтіє і опадає, вам не спадає на думку те, що рослина вередує і робить це спеціально, із вредності або для того, щоб ви відчули себе поганим садівником. Ви сприймаєте «поведінку» рослини як сигнал: занадто багато або занадто мало води, світла або добрива ... Так багато чи мало? Ви намагаєтеся зрозуміти, що відбувається. Дитина явно складніша за зелену рослину, але є і ..

20.02.2018
0
1139
Які іграшки потрібні дитині

Які іграшки потрібні дитині

Велика кількість і різноманітність іграшок в магазинах роблять вибір забавок для дитини досить складним процесом. Звичайно, можна довіритися виробникам і купувати іграшки відповідно до написів на упаковці (0 +; 2+; 3+). Але тут ми стикаємося відразу з декількома труднощами: іграшок з категорією 0+ чомусь досить мало; вироби однакові на вигляд і за змістом у різних вироб..

20.02.2018
0
1414