Прості ігри для розвитку дрібної моторики: Ігри з папером

  • Прості ігри для розвитку дрібної моторики: Ігри з папером

Ігри з папером

  • Намалюйте контур предмета або тварини на аркуші паперу, запропонуйте малюкові кольоровий папір або серветку, покажіть як розірвати папір на невеликі шматочки, намажте клеєм папір всередині контуру і приклейте розірваний папір. Для того, щоб аплікація вийшла цікавою, виберіть такий малюнок, який «оживе», коли ваша аплікація буде готова: «пухнаста» овечка, «колючий» їжак, дерево з пишною кроною і т.п.
  • Візьміть невеликі шматочки фольги, розміром з дитячу долоньку. Попросіть дитину розкрити долоньку, покладіть на долоню фольгу, на фольгу будь-який дрібний предмет: ґудзик, елемент мозаїки, коліщатко від машинки і т.п. Тепер попросіть малюка стиснути кулачок - таким чином предмет «завернеться» в фольгу. Така гра подобається маленьким дітям. Потім вони з задоволенням розгортають свої маленькі секретики. Розгинання-згинання долоні, розгортання паперу пальчиками - все це є відмінними вправами для розвитку дрібної моторики.
  • Влаштуйте змагання на влучність: Робіть з паперу грудочки і кидайте їх в коробку або кошик.
  • Навчіть дитину розривати папір на смужки. Склавши їх в коробку і перевернувши її, ви отримаєте справжній паперовий дощ, від якого дитина буде в захваті. Потім з цих смужок паперу можна буде зробити прості, але дуже цікаві для малюків аплікації. Наприклад, дорогу для машинки, сходи - драбину (якщо приклеювати смужки цілком) або фіранки на вікно (якщо приклеїти тільки верхню частину смужок).

Ми рекомендуємо використовувати для ігор з папером тільки серветки або кольоровий папір і ніколи не грати зі старими книгами, журналами або газетами. Неповажне ставлення до старих книг і газет малюк може перенести на нові.

Дуже важко пояснити маленькій дитині, чому одні книги псувати можна, а інші не можна. Старі книги краще використовувати для тренування перегортання сторінок. Це дуже гарна вправа для дрібної моторики, яку можна пропонувати навіть дітям грудного віку. 

19/02/2018 17:40:32
0
1181

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Чому курси підготовки до школи шкідливі для дітей?

Чому курси підготовки до школи шкідливі для дітей?

про те, що набагато важливіше крутитися і бавитись, ніж вміти сидіти за партою Світ збожеволів: рахується, що готувати дітей до школи з трьох років - першочерговий обов'язок будь-яких батьків. Звичайно, возити дітей на курси  набагато простіше, ніж здійснювати всі ці рутинні операції: пластилін, фарби, до килима все прилипло, об конструктор тато спотикається… Ось тут і починаєш збирати рю..

19.02.2018
0
985
Прості ігри для розвитку сили пальчиків рук

Прості ігри для розвитку сили пальчиків рук

Ігри для розвитку сили пальчиків Картини з пластиліну або тіста. Візьміть будь-яку придатну картинку з дитячої розмальовки або намалюйте просту картинку самі. Наприклад, мухомор. Розфарбуйте капелюшок мухомора червоним кольором і кладіть на неї зверху невеликі кульки з білого пластиліну або тіста. Запропонуйте малюкові пальчиком притиснути кульку до поверхні паперу - так з'явиться біла ..

19.02.2018
0
1008
Граничний тиск: навчання дітей

Граничний тиск: навчання дітей

Cьогодні навчання перетворилося на справжнє поле битви: заради досягнення успіху в майбутньому на дітей навалюється занадто велика відповідальність, що загрожує їх же майбутньому. Парадокс. Батьки 13-річного Сашка забезпечені люди і хочуть такого ж життя в майбутньому для свого сина. Батько успішний юрист у великій фірмі, мати доктор медичних наук, відомий хірург. Вони намагаються зробит..

20.02.2018
0
1217