Дитяча пірамідка: 18 способів гри

 • Дитяча пірамідка: 18 способів гри

Дитяча пірамідка така проста і в той же час багатофункціональна іграшка. Для діток від 6 місяців до 1,5 року ми підготували список цікавих ігор, в які можна грати разом з малюком за допомогою іграшкової пірамідки. Їх виявилося аж 18!

 

 1. "Будуємо вежу" - запропонуйте дитині закрити очі і побудувати вежу. Впоралась? Зберіть ще раз, але вже без стержня!
 2. "Кочу-верчу" - спробуйте катати колечка від піраміди на підлозі один одному або закручувати дзигою. Відмінне тренування спритності і дрібної моторики.
 3. "Гумова вежа" - спробуйте одягати гумки для волосся (або грошей) на стрижень вежі. Рекомендуємо використовувати гумки різного розміру.
 4. "Неправильна рибалка". Рибки-колечка випадково опинилися на березі і їх терміново потрібно повернути в воду. Використовуйте спицю з двосторонніми обмежувачами для того, щоб повернути "рибок" в воду.
 5. "Снайпер" - візьміть невелику коробку, відерце або будь-яку іншу ємність і кидайте колечка від піраміди туди з відстані. Не заступаємо за лінію "пострілу"!
 6. "Чаювання з бубликами" - чудова гра для сортування за кольором і розміром. Сідаємо з іграшками пити чай, пропонуємо великим лялькам великі колечка, середнім - менші. Ведмедику пропонуємо жовтий бублик з медом, конячці - зелений з травичкою і т.д.
 7. "Три ведмеді" - розігруємо відому казку на пальчиках: підбираємо 3 "ведмедиків" за розміром, а для Маші - колечко під колір сукні.
 8. "Доповни малюнок" - малюємо різні предмети з круглими елементами. І круглі частини предметів замінюємо кільцями пірамідки, підібравши їх потрібного розміру: трактору - колеса, сніговику - кулі і т.д.
 9. Малюємо кільця на папері, використовуючи частини пірамідки, як трафарет. І розмальовуємо відповідно до кольору.
 10. "Пускаємо плоти" - колечка пірамідки - це плоти, заліпіть пробоїни пластиліном або масою для ліплення відповідно до кольору і пускайте на воду!
 11. "Залізниця" - будуємо з кілець поїзд і садимо по вагонах фігурки. У кожної фігурки є кольоровий квиток (робимо з кольорового паперу) в відповідний колір вагона.
 12. "Інший стрижень" - нанизуємо колечка на інші стрижні з підручних предметів! (Наприклад, на ручку черпака, точило для ножів або олівець)
 13. "Веселі доріжки" - викладаємо різнокольорові доріжки від мами ведмедиці до ведмежати за кольором та розміром. А ще по такій доріжці можна пройтися босоніж самому малюкові!
 14. "Покатушки" - робимо гірку з підручних засобів і скочуємо з них кільця пірамідки. Чиє колечко покотилося найдальше?
 15. "Маленький детектив" - викладаємо колечка і просимо дитину запам'ятати, потім закриваємо очі і рахуємо до п'яти. Яке колечко зникло?
 16. "Витягни з мішечка" - складаємо усі колечка пірамідки в мішечок (наприклад, з під лото) і просимо малюка витягнути "в сліпу" найбільше кільце. Після цього, з решти знову найбільше і т.д. Починати можна і в зворотному порядку з найменшого.
 17. "Шнурівка" - нанизуємо колечка на мотузочку, катаємо їх з боку в бік, нахиляючи то в одну, то в іншу сторону.
 18. "Знайди місце" - малюємо на папері кільця відповідно до розміру кілець піраміди, розмальовуємо. Після цього просимо дитину розкласти колечка за кольорами. Вийшло? Ускладнюємо завдання - розфарбовуємо кільця на папері в відмінний колір від кольору кілець пірамідки і просимо малюка розкласти кільця за розміром.

Веселої вам гри!

18/03/2018 22:10:52
0
1133

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Вправа "Що не так?"

Вправа "Що не так?"

Супер-підбірка картинок для розвитку мовлення та мислення. Разом з дитиною уважно роздивіться кожну картинку та нехай малюк розповість що на малюнку не так і чому саме! Спочатку може виходити не дуже, але продовжуйте займатися і результат не заставить себе чекати. Розраховано на вік від 3 років. ..

07.03.2018
0
1228
Що подарувати дитині?

Що подарувати дитині?

Кожен з нас задавався питанням "Що подарувати дитині?", коли не хочеться купувати чергову банальну машинку чи ляльку. Ми зробили підбірку найцікавіших і корисних типів іграшок з розбивкою за віком. Ці іграшки відмінно підійдуть будь-якій дитині і допоможуть в її розвитку. Що подарувати новонародженому Мобіль на ліжечко - він не повинен бути яскравим, крутиться чи ..

11.03.2018
0
1366
Логічна загадка "Спорт" (Рішення)

Логічна загадка "Спорт" (Рішення)

2 дні назад ми опублікували на нашій сторінці у Фейсбук логічну загадку і обіцяли дати правильну відповідь на неї. Розв'язок нижче . . . . . . . . . . . . . . . . . 1) Рахуємо чому дорівнює пара кросівок - 30/3 = 10 2) Вираховуємо, чому дорівнює тренер (20-10)/2=5 3) Вираховуємо чому дорівнює пара свистків (13-5)/2=4 4) Остання дія на..

28.03.2018
0
1477