Дитяча гра "Спіймай жука"

  • Дитяча гра "Спіймай жука"

Неймовірно захоплююча настільна гра для дітей, яку ви можете за кілька хвилин виготовити самостійно або разом з дитиною. Гра "Спіймай жука" передбачає кілька варіантів гри, в залежності від віку самого малюка.

Як самостійно виготовити настільну гру

Для початку гри, вам знадобиться:

  • Завантажити матеріали гри за наступним посиланням;
  • Роздрукувати файл на кольоровому принтері. Якщо вам доступний тільки чорно-білий принтер - не сумуйте, скористайтеся кольоровими олівцями або фломастерами;
  • Вирізати всі матеріали за допомогою звичайних ножиць;
  • Звичайний ігровий кубик, який можна взяти з будь-якої іншої настільної гри;
  • Кольоровий кубик (має різнокольорові грані). Якщо такого немає, наклейте на інший додатковий кубик кольорові кільця-стікери, наприклад.

Правила настільної гри "Спіймай жука"

У підсумку, у вашому розпорядженні буде набір різнокольорових жуків і кілька банок з кольоровими кришками. Банок необхідно стільки, скільки буде гравців. Увага! Жуків рекомендуємо роздрукувати побільше (3 або 4 листа).

Правила гри "Сортування" - для найменших (1 -2 року).

Роздайте кожному гравцеві банку, а різнокольорових жуків розкладіть по центру стола. Кубики в цьому випадку вам не знадобляться. Завдання малюків - наповнити свою банку жуками одного кольору. Дитина навчиться розпізнавати і відбирати потрібний колір з групи інших.

 

Прості правила гри (2-3 роки)

Роздайте кожному гравцеві банку з кольоровою кришкою - його персональне ігрове поле. По центру столу покладіть різнокольорових жуків. Чим більше кольорових жуків - тим краще. Кожен гравець по черзі за годинниковою стрілкою кидає різнокольоровий кубик і кладе в свою банку одного жука відповідного кольору. Тут немає духу суперництва, малюки вчаться співставляти кольори, а також дотримуватися черговості ходу. Цей навик важливий в будь-якій настільній грі.

 

"Хто швидше" (від 3 років)

Найскладніший варіант гри, який передбачає суперництво, а також переможця і тих хто програв. Роздайте кожному гравцеві персональне ігрове поле - банку з кольоровою кришкою. Різнокольорових жуків висипте по центру стола на рівновіддаленій відстані від кожного учасника. Цей варіант гри передбачає найбільшу кількість жуків, не полінуйтеся і додрукуйте ще.

Кожен гравець по черзі за годинниковою стрілкою кидає ігровий кубик і кладе в свою банку стільки жуків, скільки випало очок на кубику. Мета - першим заповнити свою банку. Занадто просто?

Додайте в гру кубик з кольоровими гранями, в цьому випадку потрібно буде покласти в банку певну кількість жуків потрібного кольору. Або додайте ще один гральний кубик, щоб діти тренувалися в усному рахунку до 12.

В принципі, гру можна ускладнювати практично нескінченно, додаючи кубики і ігрові поля (декілька полів у одного гравця).

Таким чином, настільна гра "Спіймай жука" стане відмінним інструментом для розвитку дитини на декілька років, не дасть занудьгувати вдома прохолодними вечорами і розвеселить хорошу компанію. А які настільні ігри ви робили самостійно? Поділіться в коментарях!

28/08/2018 08:01:03
0
1419

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Гра "З якого дерева листочок"

Гра "З якого дерева листочок"

Влітку зазвичай дуже жарко і хочеться прохолоди. Також з дітлахами потрібно гуляти, частіше бути на свіжому повітрі. Дуже важко, якщо біля дому немає водоймища або річки. Зате майже в кожному місті є прохолодний парк, у якому можна так весело гуляти ;) Пропонуємо вам прогулянку парком з користю для себе і малюка. Запропонуйте дитині гру "З якого дерева листочок?". Суть гри дуже проста..

19.02.2018
0
3265
Вчимося рахувати, граючи в "Рибалку"

Вчимося рахувати, граючи в "Рибалку"

Сподіваємося, ця гра стане для вас і малюка справжнім відкриттям. З цією грою малюк швидко навчиться рахувати. Гра розрахована для діток від 4 років. У грі приймають участь 2 гравців. Для гри "Риболовля" знадобитися роздрукувати ігрове поле, яке можна завантажити за посиланням. А також 2 кольорових олівця різних кольорів та ігровий кубик. Правила гри Кожен гравець по черзі кидає кубик і зафа..

25.03.2018
0
1342
Тренуємо субітизацію за допомогою гри

Тренуємо субітизацію за допомогою гри

Ви чули коли-небудь про субітизацію? Ні? Субітизація - це можливість моментально визначати кількість предметів, які потрапляють в поле зору людини, без попереднього перерахунку, загинання пальців та іншого. Кількість предметів, котру людина може визначити таким способом за раз називається глибиною субітизації. Джерело Wikipedia Так ось, субітизацію можна і потрібно тренувати, особливо діткам ..

31.03.2018
0
907
Викривлення хребта у дитини: причини і профілактика

Викривлення хребта у дитини: причини і профілактика

Болі в спині знайомі практично кожній другій дорослій людині. Але з появою смартфонів, планшетів та інших сучасних гаджетів ця "хвороба" почала молодіти. Багато дітей в такому юному віці також скаржаться на проблеми з хребтом. Раніше, років 10-15 тому, дітлахи проводили на вулиці левову частку часу в рухливих іграх. Навіть в школі на перервах можна було..

31.08.2018
0
1365
Як і коли привчати дитину до горщика

Як і коли привчати дитину до горщика

Тема привчання дитини до горщика хвилює, напевно, всіх батьків. Форуми для мам рясніють питаннями: "Скажіть, як привчити дитину до горщика?", "А коли ви почали привчати малюка ходити на горщик?", "Прочитала, що за 7 днів можна привчити до горщика. Хто-небудь пробував?" І все в такому дусі. Одночасно з цим, кожен дорослий навіть не сумнівається, що до 5-6 років його дитина в будь-якому випадку буде..

28.09.2018
0
1386
Як ліпити з пластиліну: вчимося на прикладах

Як ліпити з пластиліну: вчимося на прикладах

Дорогі батьки, а також дідусі та бабусі! Хочемо поділитися з Вами інформацією і докладними схемами того, як можна легко ліпити з пластиліну фігурки тварин, транспортні засоби, комах і багато іншого. Стаття допоможе вашому малюкові відчути себе справжнім скульптором. За допомогою наочних прикладів, дитина освоїть ліплення найпростіших фігурок і, крок за кроком, навчиться створювати свої перші пл..

29.09.2018
1
1856