Чим замінити телевізор, щоб зайняти дитину

  • Чим замінити телевізор, щоб зайняти дитину

Всі батьки потребують відпочинку і вільний час для виконання домашніх справ. Найпростіше в такі моменти включити для дитини комп'ютер або телевізор. Для того щоб діти не проводили перед телевізором занадто багато часу, пропонуємо 5 захоплюючих ігор, пов'язаних з домашніми справами. Ці ігри надовго займуть дитину і допоможуть їй набути нових навичок.

1. Переливання води з піали в піалу за допомогою губки

Вік: від 1,5 років

Дитина вивчає властивість губки вбирати воду і розбухати, вчиться вичавлювати воду з губки, отримує різноманітні тактильні відчуття.

2. Плетіння килимків

Вік: від 3 років

Ви можете самостійно зробити верстат для плетіння, туго натягнувши нитки в п'яльцях.

3. Різка ножем

Вік: від 1,5 років

На першому етапі можна розрізати безпечним ножем шматочки пластиліну, далі переходите до різанні м'яких фруктів - бананів, ківі, вареної моркви, картоплі та ін.

4. Прищіпки

Вік: від 2 років

Використання прищіпок, як в ігровій діяльності, так і повсякденно для допомоги батькам.

5. Крупи

Вік від 1,5 років

Пересипання крупи з миски в миску руками або ложкою, пересипання крупи з глечика в глечик, просіювання крупи через сито.

19/02/2018 23:40:18
0
1124

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Чим хороші голчасті конструктори

Чим хороші голчасті конструктори

Деталі конструктора Баттат легко скріплюються між собою - тому з ним можуть грати діти вже з 1 року (ще, звичайно, не будувати, але намагатися з'єднувати і роз'єднувати кілька деталей). Таким чином у малюків розвивається дрібна моторика, спритність і сила рук, формуються причинно-наслідкові зв'язки. З деталей конструктора Баттат можна зробити що завгодно - таким чином, цей кон..

19.02.2018
0
1020
Дитина 3 роки: Я сам! Я хочу! Я не буду!

Дитина 3 роки: Я сам! Я хочу! Я не буду!

Дитина вже підросла, але татові чи мамі так важко все робити замість малюка! Це складний період в житті дитини - з'явилися автоматичні звички. Вона все менше потребує нашої допомоги для виконання всіляких повсякденних процедур - тепер з більшістю з них вона цілком може впорається сама. Тим більше, що малюк в цьому віці раптово стає дуже самостійним, самовпевненим і навіть владним, але на наступний..

20.02.2018
0
1701
Успішна дитина: вибираємо правильний підхід до виховання

Успішна дитина: вибираємо правильний підхід до виховання

Гарна, розумна, здорова і успішна дитина - це мрія всіх батьків. Поява в будинку малюка, змушує мам і тат задуматися над підходом до виховання, щоб виростити такого малюка. В інтернеті опубліковано багато різних правил і порад, здатних допомогти і направити на певні кроки та дії. При цьому варто пам'ятати, що всі діти різні. Значить підхід до виховання і розвитку дитини, повинен бути індивідуальни..

20.02.2018
0
1313