Вчимося рахувати, граючи в "Рибалку"

  • Вчимося рахувати, граючи в "Рибалку"

Сподіваємося, ця гра стане для вас і малюка справжнім відкриттям. З цією грою малюк швидко навчиться рахувати. Гра розрахована для діток від 4 років. У грі приймають участь 2 гравців. Для гри "Риболовля" знадобитися роздрукувати ігрове поле, яке можна завантажити за посиланням. А також 2 кольорових олівця різних кольорів та ігровий кубик.

Правила гри

Кожен гравець по черзі кидає кубик і зафарбовує своїм кольором кружечки з рибками так, щоб сума рибок в зафарбованих колах була рівна цифрі, яка випала на кубику.

Наприклад, у гравця випала на кубику цифра "5", тоді можна зафарбувати один кружечок з п'ятьма рибками або 2 кружечка (3 + 2 рибки), або навіть 3 кружечка (2 + 2 + 1). Завдання кожного гравця - зафарбувати максимальну кількість кружечків. Той, хто зафарбувати більше - виграв. Гра закінчується, коли на полі залишаться незафарбованими 2 кола.

Якщо під час чергового ходу на полі немає кружечків з рибками, які в сумі дають потрібне число, гравець пропускає хід.

2018-03-25 20:46:20
0
402

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Гра "З якого дерева листочок"

Гра "З якого дерева листочок"

Влітку зазвичай дуже жарко і хочеться прохолоди. Також з дітлахами потрібно гуляти, частіше бути на свіжому повітрі. Дуже важко, якщо біля дому немає водоймища або річки. Зате майже в кожному місті є прохолодний парк, у якому можна так весело гуляти ;) Пропонуємо вам прогулянку парком з користю для себе і малюка. Запропонуйте дитині гру "З якого дерева листочок?". Суть гри дуже проста..

2018-02-19 23:54:37
0
605
Тренуємо субітизацію за допомогою гри

Тренуємо субітизацію за допомогою гри

Ви чули коли-небудь про субітизацію? Ні? Субітизація - це можливість моментально визначати кількість предметів, які потрапляють в поле зору людини, без попереднього перерахунку, загинання пальців та іншого. Кількість предметів, котру людина може визначити таким способом за раз називається глибиною субітизації. Джерело Wikipedia Так ось, субітизацію можна і потрібно тренувати, особливо діткам ..

2018-03-31 14:46:04
0
211
Як правильно дозволяти і відмовляти дитині

Як правильно дозволяти і відмовляти дитині

Здавалося б, звичайні фрази, які ми говоримо нашим дітям - дрібниця. Але вони мають просто колосальний вплив на маленького чоловічка. Всі наші психологічні проблеми з дитинства, в тому числі з-за того, що говорили нам наші батьки. Ось і зараз, подорослішавши, ми повторюємо ці фрази вже нашим дітям. Не наступайте на ті ж граблі, виховуйте розумну і успішну дитину, вона обов'язково скаже вам спасибі..

2018-04-02 13:16:34
1
196
Дитяча гра "Спіймай жука"

Дитяча гра "Спіймай жука"

Неймовірно захоплююча настільна гра для дітей, яку ви можете за кілька хвилин виготовити самостійно або разом з дитиною. Гра "Спіймай жука" передбачає кілька варіантів гри, в залежності від віку самого малюка. Як самостійно виготовити настільну гру Для початку гри, вам знадобиться: Завантажити матеріали гри за наступним посиланням; Роздрукувати файл на кольоровому принтері. Якщо вам ..

2018-08-28 08:01:03
0
165