Тренуємо субітизацію за допомогою гри

  • Тренуємо субітизацію за допомогою гри

Ви чули коли-небудь про субітизацію? Ні?
Субітизація - це можливість моментально визначати кількість предметів, які потрапляють в поле зору людини, без попереднього перерахунку, загинання пальців та іншого. Кількість предметів, котру людина може визначити таким способом за раз називається глибиною субітизації.
Джерело Wikipedia

Так ось, субітизацію можна і потрібно тренувати, особливо діткам дошкільного віку і в першому класі, щоб на момент початку вивчення додавання та віднімання вони розуміли, що незалежно від форми, величини і розташування предметів, їх все-одно п'ять. Тобто, п'ять - це п'ять завжди.

Правила гри

Гра розрахована на 2 гравців. Для гри знадобиться: звичайний ігровий кубик, кружки або будь-які інші фішки двох різних кольорів (фішки можна вирізати з паперу, наприклад), ігрове поле - можна скачати за посиланнями: велике поле 5х5 або 10 варіантів маленького поля 3х3 для діток поменше.

Кожна дитина по черзі кидає ігровий кубик і дивиться скільки крапок випало. Після цього вона повинна знайти на ігровому полі квадрат з такою ж кількістю точок і закрити його своєю фішкою.

Завдання - першим закрити ряд квадратів по горизонталі, вертикалі або діагоналі.

Вдалої усім гри!

2018-03-31 14:46:04
0
117
Теги: ігри

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Згода користувача і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

ТОП 9 мультфільмів для вивчення англійської мови

ТОП 9 мультфільмів для вивчення англійської мови

Вже ніхто не сумнівається, що знання англійської мови - це "must have", тобто повинна знати кожна освічена людина. У кожній 3 вакансії, де є вимога до вищої освіти, є ще один пункт - знання англійської мови. А коли сьогоднішні діти підростуть, англійську мову вимагатимуть у кожного другого. Ось чому про вивчення англійської необхідно подбати якомога раніше. Не секрет, що діти на льоту схоплюють..

2018-03-25 18:56:16
0
182
Вчимося рахувати, граючи в "Рибалку"

Вчимося рахувати, граючи в "Рибалку"

Сподіваємося, ця гра стане для вас і малюка справжнім відкриттям. З цією грою малюк швидко навчиться рахувати. Гра розрахована для діток від 4 років. У грі приймають участь 2 гравців. Для гри "Риболовля" знадобитися роздрукувати ігрове поле, яке можна завантажити за посиланням. А також 2 кольорових олівця різних кольорів та ігровий кубик. Правила гри Кожен гравець по черзі кидає кубик і зафа..

2018-03-25 20:46:20
0
261

}