5 розвиваючих мультиків про космос для діток

  • 5 розвиваючих мультиків про космос для діток

Якщо малюк вкотре просить мультик, спробуйте поєднати корисне з приємним – поставте навчальний мультик про космос. За допомогою таких відео, дитина дізнається надзвичайно багато нового про космос, зірки і сузір'я, планети нашої сонячної системи, галактику, залежність пори року від положення нашої планети та багато іншого. Впевнені, що й ви зможете почерпнути для себе щось новеньке. Ми підібрали одні з найкращих дитячих мультфільмів на тему космосу, додавайте в обране, щоб не загубити!

 

 

 

 

 

1. Дітям про землю – нашу чудову планету: про планети, про зірки, атмосферу, пори року, кругообіг води, континенти і тварин на них та багато чого іншого.

2. Про Всесвіт та зірки

3. Про нашу планету Землю

4. Таємниці космосу для найменших

5. Астрономія для дітей

2018-04-18 18:05:02
0
55

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Згода користувача і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Як зробити крейду самостійно вдома?

Як зробити крейду самостійно вдома?

Напередодні літа все більше часу діти проводять на вулиці. Ось відмінна ідея для створення великої і незвичайної крейди своїми руками. Навіщо робити, якщо можна крейду просто купити у нас в розділі "Все для дитячої творчості", запитаєте Ви? Процес створення крейди стане дуже пізнавальним і веселим проведенням часу для дитини. Ну і таку незвичайну крейду ви точно не знайдете в магазині) Що нам б..

2018-05-16 10:16:19
0
56
Чому в 1 рік дитина не слухається

Чому в 1 рік дитина не слухається

Так, багато матусь, на наш подив задають саме таке питання "Чому дитина не слухається в 1 рік? "Задумайтесь! В 1 рік!. Але давайте по порядку. Коли дитині рік і вона тільки починає повзати і до всього торкатися, батьки входять в так званий період «НІ» (Не бери це, не чіпай це, не лізь туди і т.д) задовго до того, ..

2018-06-07 22:39:30
0
28