5 розвиваючих мультиків про космос для діток

  • 5 розвиваючих мультиків про космос для діток

Якщо малюк вкотре просить мультик, спробуйте поєднати корисне з приємним – поставте навчальний мультик про космос. За допомогою таких відео, дитина дізнається надзвичайно багато нового про космос, зірки і сузір'я, планети нашої сонячної системи, галактику, залежність пори року від положення нашої планети та багато іншого. Впевнені, що й ви зможете почерпнути для себе щось новеньке. Ми підібрали одні з найкращих дитячих мультфільмів на тему космосу, додавайте в обране, щоб не загубити!

 

 

 

 

 

1. Мультфільм про Алекса і Алісу та їх подорож в космос. Мультфільм в зроблений у вигляді простої аркадной гри повідає малюкам про цікаві і пізнавальні факти. Розраховано на діток від 3-4 років.

2. Чи можна просто і захоплююче розповісти дітям про таку складну науку як астрономія? Відео Астрономія для дітей "Атлас космосу" створено спеціально для того, щоб батьки могли дати відповіді на всі питання своїх маленьких "чомучок" про космос, Сонячну систему, планетах, зірках і сузір'ях та інших небесних об'єктах.

3. Даний мультфільм - це приємне знайомство з космосом. Дитина може без зусиль приміряти окуляри Меркурію і захистити його від сонячних променів. Звільнити Венеру-красотулю від грозових хмар. Допомогти Марсу знайти камені, які він втратив під час вітру, а Юпітеру вирости величезним, щоб він захистив нашу Землю від комет. Нептуна одягнути в теплий одяг, щоб він не замерз і пограти з крихтою Плутоном в дитячі іграшки. В кінці, для закріплення матеріалу, малюка чекає вікторина. Відповідайте разом з дитиною на цікаві питання і ви будете знавцем! Вам відкриється таємниця Всесвіту!

4. У даному пізнавальному відео діти дізнаються, що Земля-не єдина планета у всесвіті, що вона обертається навколо Сонця і має один супутник - Місяць. Також діти познайомляться з 8 іншими планетами, дізнаються що таке астероїди і комети.

5. Астрономія для дітей. Планети і зірки сонячної системи. Сонячна система - це система планет, в центрі якої знаходиться яскрава зірка, джерело енергії, тепла і світла - Сонце.

18/04/2018 18:05:02
0
1567

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як зробити крейду самостійно вдома?

Як зробити крейду самостійно вдома?

Напередодні літа все більше часу діти проводять на вулиці. Ось відмінна ідея для створення великої і незвичайної крейди своїми руками. Навіщо робити, якщо можна крейду просто купити у нас в розділі "Все для дитячої творчості", запитаєте Ви? Процес створення крейди стане дуже пізнавальним і веселим проведенням часу для дитини. Ну і таку незвичайну крейду ви точно не знайдете в магазині) Що нам б..

16.05.2018
0
1138
Чому в 1 рік дитина не слухається

Чому в 1 рік дитина не слухається

Так, багато матусь, на наш подив задають саме таке питання "Чому дитина не слухається в 1 рік? "Задумайтесь! В 1 рік!. Але давайте по порядку. Коли дитині рік і вона тільки починає повзати і до всього торкатися, батьки входять в так званий період «НІ» (Не бери це, не чіпай це, не лізь туди і т.д) задовго до того, ..

07.06.2018
0
1058
10 мовних зворотів, яким необхідно навчити дитину

10 мовних зворотів, яким необхідно навчити дитину

1. «Дякую, я не хочу» Буде чудово, якщо замість того, щоб кричати "Що це таке? Я не буду це їсти / робити!", дитина зможе спокійно сказати: "Дякую, я це не хочу". Після цієї фрази присутні легше приймуть відмову, і всі зможуть "зберегти своє обличчя".   2. «Мені це не подобається!» Надзвичайно важливо, щоб дитина якомога раніше навчилась говорити ці прості слова. Вона повинна розу..

22.06.2018
0
802